czwartek, 1 stycznia 2015

Filmik- prezenty świąteczne

Kolejny filmik- mocno "na luzie" :) Widzę po statystykach, że do mnie zaglądacie- dziękuję! Miło mi będzie jeśli zostawicie po sobie choćby kropkę w komentarzu- będę wiedziała kto, a jeśli prowadzicie bloga chętnie odwiedzę też Was. Trochę jestem zacofana jeśli chodzi o nowe blogi i zatrzymałam się na etapie książkowa i moni-libri. Hop,hop! jest tu ktoś nowy?

Wspominałam w filmiku o postanowieniach na Nowy Rok. Część zostawię dla siebie ale kilkoma mogę się podzielić:

Zrzucić 10kg - nie jest to tylko puste życzenie. Niestety przez leki, którymi się w 2014 roku trułam moja waga skoczyła mocno do góry i obym mogła je odstawić w tym roku. Do tego zdrowe odżywianie i będzie git :)  Na szczęście (przynajmniej do tej pory) łatwo chudnę (i równie łatwo przybieram :/) więc nie powinno mi to zająć więcej niż 2 miesiące.

Weganizm- powoli, stopniowo chcę z wegetarianizmu zejść na level wyżej. Zaczynam od "już" choć uzależnienie od serów jest przeogromne to nie mogę się pogodzić z tym całym wstrętnym mleczarskim przemysłem. Może znajdę wytwórnię serów, która robi je w normalny,naturalny sposób bez zabijania niewinnych stworzeń? (jest w ogóle taka?)

I wreszcie książki - chcę zrobić listę moich książek i losować sobie raz w tygodniu numer książki, którą muszę przeczytać. W mojej domowej biblioteczce uzbierało się TYYYYLE tytułów, które czekają OD LAT na przeczytanie, że chcę wreszcie zrobić z tym porządek.
 Tworzenie takiej listy zacznę jeszcze dziś a losowaniem pochwalę się na instagramie albo youtubie (ach,jaka jestem uspołeczniona).

Zapraszam do oglądania mojej paplaniny :) 
4 komentarze :

Anonimowy pisze...

Fajnie, że wróciłaś. super znów Cię widzieć. Zapraszam na moje pisane recenzje.

Kinga pisze...

Bardzo fajny, pozytywny filmik. Miło się oglądało:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

ksiazkowo pisze...

Aaaaaa... Wróciłaś! Jak ja to przegapiłam?!

Nagrywaj, bo bardzo lubiłam Cię oglądać. I jest szansa, że będziesz jedyną "tuberką", którą na serio będę regularnie oglądać. Na razie nie znalazłam nikogo, kto by mnie przykuł do ekranu :(

Balianna pisze...

:) Dziękuję dziewczyny! Książkowo - miło mi, obym nie zawiodła!

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka