piątek, 29 lipca 2011

Gdy muzyka wyraża więcej...

Gdy słucham muzyki w trudnych chwilach szukam słów, które wyręczą mnie w myśleniu. Dokładnie tak, jakby ktoś przelał moje własne myśli , stworzył piosenkę i wyśpiewywał mi ją dla ukojenia.


A tu jedna z moich ulubionych:

10 komentarzy :

przyjemnostki pisze...

Anita Lipnicka najpiękniej śpiewa, gdy śpiewa sama. Jej duety z jej życiowym partnerem (John Porter) niestety skrywały jej talent i cudowny głos. Kiedy śpiewa sama pokazuje słuchaczom fragmenty swojej duszy i robi to fantastycznie. Mamy w Polsce perłę, ale nie każdy ją docenia.

Jeśli chodzi o kupowanie płyt to kupuję jeśli są w rozsądnych cenach i przedtem znam piosenki na niej zawarte i wiem, że mi się podobają. Ostatnio chciałam kupić płytę Adele, ale niestety jestem studentką i dla mnie 60 zł to nie jest mało. Chociaż i tak wolę uciułać te sześć dych niż kupować przecenioną w Tesco lady gagę :P

Balianna pisze...

Anita Lipnicka kosztowała 39,90zł , więc przegryzłam tę cenę.

Hiliko pisze...

Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej autorce, natomiast spodobała mi się piosenka wskazana przez Ciebie.
Twoje recenzje są wspaniałe - pełne ciepła, aż trudno się oderwać - zarówno książek, jak i płyt. Skłoniłaś mnie do odsłuchania całego albumu :)

elwika pisze...

Oj, Lipnicka zdecydowanie jest zbyt mało komercyjna. Mimo wszystko, wiele osób ją zna i ceni już od dawna. Ja do takich osób należę. Uwielbiam jej głos, jej osobowość i właśnie ten... brak parcia na komercję.

Osobiście, wolę Lipnicką solo, aniżeli w duecie... zwłaszcza, jeśli mowa o duecie z mężem.

Domi pisze...

Przyznaję się bez bicia, że jakoś Anita Lipnicka mnie nie przekonuje :( Nie wiem czemu, ale od zawsze miałam problem właśnie z tą artystką.

Varia pisze...

mnie ostatnio oczarowała nowa płyta Varius Manx - ELI :)

Balianna pisze...

Chętnie się z nią zapoznam.

verity pisze...

Ależ mnie zachęciłaś do zapoznania się z tą płytą! Na pewno przesłucham, zwłaszcza przy tak sprzyjającej pogodzie, jaką teraz mamy ze oknem ;)

kolmanka pisze...

Masz racje w 100% jestem już po pierwszym przesluchaniu. Jutro lecę do sklepu po swój krążek:)

Balianna pisze...

Bardzo się cieszę!!

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka