sobota, 28 listopada 2009

Dziękuję wszystkim,którzy oddali swój głos w ankiecie.Dzięki Waszym głosom już zaczęłam pracować nad stworzeniem odpowiedniej strony. Teraz wszyscy wielbiciele książek będą mogli kupować oraz co najważniejsze sprzedawać książki bez tych potwornych opłat jakie nakłada Allegro :/ Jedyna groszowa opłata wejdzie tylko wtedy,gdy ksiązka się sprzeda (niestety utrzymanie serwera kosztuje...nad tym jeszcze myślę)Będzie również możliwośc wystawienia aukcji na zasadze "Poszukuję" . Hmm,to może tyle zdradzania szczgółów. O ile Allegro jest dobrym wyjściem dla kupujących, o tyle dla sprzedających już nie bardzo. Sama niedawno natrafiłam na antykwariat wystawiający kilkanaście tysięcy (!!!) tytułów, a sprzedawało się może kilka... jaki jest więc sens,skoro koszty przewyższają zysk?Nooo, to tyle auto-reklamy ;-)) Mam nadzieje,że jak już program ruszy to przypadnie Wam do gustu kochane mole.
Życzę miłego dnia!!!

Może dodam jeszcze... wiadomo,że konkurencja dla Allegro pewnie żadna- w końcu to ogromna firma. Ale nie mam az tak wielkich aspiracji :) Osobiście wolę takie skromniejsze zakątki tematyczne :) gdzie wiem, ze siedzą pasjonaci i mogą nawet zrecenzować sprzedawany tytuł. Takie moje luźne przemyślenia.

10 komentarzy :

Anonymous pisze...

pragne zauwazyc ze wystawienie ksiazki na allegro to ksozt 5 groszy a prowizje tez nie sa takie okropne sprzedajac jak no ja ostatnio ksiazke za 150 zl placilam 3 zl prowizji a i potencjalnych kupujacych wiecej. ale i tak zycze powodzenia :)

rockfree pisze...

Życzę powodzenia i wytrwałości w poszukiwaniu i tworzeniu :)

Miss Jacobs pisze...

Ja również życzę dużo wytrwałości, na początku pewnie będzie cieżko rozruszać to ale wierze, że się uda :). Poza tym duży plus za inicjatywe i chęci.

Ola pisze...

Hmm, ja za wystawienie ksiązki zapłaciłam 0.80gr bez żadnych wyróżnień a za sprzedaż...jeszcze nie wiem bo brak oglądających.
Generalnie chodzi o to,by pojawiło się jedno miejsce typowo ksiązkowe. Pożyjemy,zobaczymy ;-)

Błękitna pisze...

Życzę wytrwałości, serwis na pewno znajdzie swoich amatorów, strony specjalizujące się tylko w jednym "temacie" zawsze przyciagają sporo ludzi.

MEDAGA89 pisze...

Witam :)gybyś miała chęć czytać moje ....teksty to zapraszam na kropka89.blox.pl.....powracam do blogowej strefy :)
pozdrawiam ciepło

moni pisze...

Jejku, jejku nawet nie wiesz jak się cieszę!!! Zaglądałam na wyniki ... iiiiii ... nono. Gdyby moje takie były ;-)Ty wiesz!
Trzymam mocno kciuki bo to Ty mnie przekonałaś do tego typu stron!!!
Dziękuję!:-)

virginia79 pisze...

trzymam kciuki!!! :)

virginia79 pisze...

a godzina jest 1:43, a nie 16.43 :) dziwny tu czas u Ciebie :)

Balianna pisze...

;-) nie dziwota jak miałam czas pacyficzny ustawiony ;-) dzięki za informację!

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka