piątek, 6 maja 2011

Z placu boju.Dlaczego doba ma tylko 24h??No dlaczego?????!!!! Przecież tyle mam do zrobienia! Chcę zorganizować kilka sesji, mieć czas dla dzieci, na pracę, na rozwój, na studia. A ten dzień nie chce się rozciągnąć chociaż nastawiam budzik na 5.00 i witam go redbullem mając wielkie ambitne plany.
Aaa... w planach nie zawarłam zrobienia obiadu? No to godzina snu do tylu. Wiem,szaleństwo ale ciagle chcę więcej.

Co 2 tygodnie spotykam się z grupą kilkunastu pasjonatów fotografii ( z tego miejsca pozdrawiam Sherlocków,którzy znaleźli mojego bloga ). Te 2-3h spędzone na rozmowie o zdjęciach, nauce techniki wsród tak energetycznych i otwartych osób to czas, który warto poswięcić. A ja jestem szczęsliwa, że mogę ich czegos nauczyć a oni również i mnie.

Z dzieciowego placu boju - starsza po 2 tygodniach chorowania poszła znów do przedszkola i przy odbieraniu jej robi dantejskie sceny bo nie chce wrócić do stęsknionej matki (ech..) :) A maluda skonczyla 9 miesięcy, wreszcie pojawił się przyjaciel ząb, który postanowił wyjsć nie na dole a na górze. Mam więc w domu malutkiego króliczka :)

Z książkowego swiatka- czytam książkę "Trzy miłosci" i glowię się caly czas dlaczego nie powstalo nowe wydanie tej książki?? Skazana na niepamięć? Jak to jest? Wydawnictwa sięgają tylko po kultowe tytuły lub bestsellery? Nie chcą ryzykować z czyms starszym,ale równie dobrym?

Po tej krótkiej relacji znikam dalej do książek. Jutro rozpoczynam egzaminacyjny pęd.

4 komentarze :

viv pisze...

Powodzenia na egzaminach! :)

Justyna K. pisze...

Bardzo uroczy ten Twój króliczek ;)

kolmanka pisze...

Codziennie zadaje sobie to samo pytanie. "czemu tylko 24?"

Kate pisze...

oh my goodness! I am sorry for using your picture...I found it on google images when I typed in 'ana' or 'anorexia'. I really liked it because the picture meant a lot and I loved the message 'once on the lips, forever on the hips'. I'm sorry...do you want me to remove it? I just thought it was a random picture from google

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka